Strona główna >> Aktualnosci >> Spotkanie SPPD w Mysłowicach >>

Jesteś tutaj

Spotkanie SPPD w Mysłowicach

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Stowarzyszenia POLSKA POMOC DROGOWA. Tym razem Gospodarzem spotkania była firma AUTO-KRÓL z Mysłowic.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zwiedzić siedzibę Gospodarza oraz obejrzeć flotę pojazdów do holowania. Korzystając z gościnności mieliśmy okazję zaprezentować pojazd Blitzlader R marki ALGEMA oraz Speeder 2 marki FIT-ZEL, ten drugi był świeżo zakupiony przez jednego z członków Stowarzyszenia, firmę KUCZ Sp. z o.o.
Firma AUTO-KRÓL to nasz kluczowy Klient, stąd też, niejako przy okazji, można było zaprezentować inne pojazdy z naszej palety, m. in.: Isuzu D-Max z zabudową Omars 3FN, ciężki holownik OMArS 80TZ Pick-Up oraz dwie przyczepy marki FIT-ZEL: Euro-Trans oraz DUO.

Po wizycie w firmie Gospodarza uczestnicy udali się do hotelu Pańska Góra w Jaworznie gdzie odbyło się Walne Zgromadzenie, podczas którego nasza firma została członkiem wspomagającym Stowarzyszenia. Po zebraniu miały miejsce rozmowy i dyskusje oraz uroczysta kolacja.