Strona główna >> FIT-ZEL - ALGEMA >>

Głównym celem przyświecającym firmom ALGEMA i FIT-ZEL jest stworzenie pojazdów do transportu samochodów o jak najkorzystniejszym stosunku masy własnej do ładowności.

W przypadku pojazdów udaje się to uzyskać dzięki daleko posuniętej modyfikacji podwozia poprze dołożenie do kabiny podwozia samochodu dostawczego ramy własnej konstrukcji na osi tandemowej. Pozwala to na uzyskanie rekordowych w klasie ładowności (do 3,1t) przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów eksploatacji (samochód dostawczy). Dodatkowo niska konstrukcja ramy powoduje, że pojazdy prowadzą się bardzo stabilnie i komfortowo. Dzięki mechanizmom uchylania platform lub „łamania” podwozia za- i rozładunek zajmuje jedynie 8 sekund!

Innym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie dużej ładowności jest kombinacja ciągnika siodłowego na lekkim podwoziu samochodu dostawczego oraz naczepy w 100% wykonanej z aluminium. Zestaw taki może przewieźć nawet 3,8t a kierującemu wystarczą uprawnienia kategorii B+E.

W przypadku przyczep ładowność uzyskuje się dzięki 100% konstrukcji aluminiowej. Tu również zaawansowana technologia pozwala na wyjątkowo komfortowe użytkowanie, niektóre modele przyczep mają samo uchylną podłogę oraz unikalny system zawieszenia sprawiający, że kierujący praktycznie nie odczuwa, że ciągnie przyczepę.

Strona główna ALGEMA - FIT-ZEL www.algema.de/pl
Jesli jesteś zainteresowany pajazdami markami ALGEMA - FIT-ZEL, 

skontaktuj się z nami.

Tel +48 504 702 504 lub wyślij zapytanie na kontakt@masam.pl