FIT-ZEL - ALGEMA

Algema | Fit-zel

Algema i Fit-Zel - profesjonalna marka od ponad 30 lat

EDER GmbH opracowuje, produkuje i sprzedaje pojazdy i przyczepy do transportu samochodów. Pod markami ALGEMA i FIT-ZEL skupiamy się na profesjonalnych operatorach, którzy chcą, aby najlepsze produkty były używane na co dzień, lub entuzjastach, którzy po prostu chcą prowadzić prawdopodobnie najlepszych transporterów samochodowych na świecie.

Od lat 80-tych przyczepa AT i pojazd Blitzlader marek Algema są produkowane w naszej fabryce w Tuntenhausen. Początkowo Niemcy były głównym rynkiem, a wkrótce Austria dowiedziała się, że Eder produkuje bardzo dobre produkty. To sprawiło, że Niemcy i Austria stały się naszymi rynkami wewnętrznymi, którymi są do dziś.

W 2009 roku wdrożyliśmy markę Fit-Zel w naszym asortymencie. Od tego czasu w naszej ofercie znajdują się stalowe przyczepy i pojazdy z odchylanym podwoziem oraz aluminiowe przyczepy i pojazdy z uchylnym łóżkiem. Dzięki temu dotarliśmy do jednego z największych producentów w branży transportu samochodowego!

Od 2004 r. Liczba pojazdów i przyczep produkowanych przez nas za granicą rośnie z każdym rokiem. Dziś mamy partnerów handlowych i serwisowych w ponad 15 krajach na całym świecie, głównie w Europie.

Strona główna ALGEMA - FIT-ZEL www.algema.de/pl

Jesli jesteś zainteresowany pajazdami markami ALGEMA - FIT-ZEL, 
skontaktuj się z nami.
Tel +48 504 702 504 lub wyślij zapytanie na kontakt@masam.pl