OMArS

OMArS

W palecie produktów marki OMArS znajduje się praktycznie cała gama pojazdów do pomocy drogowej, holowania i ratownictwa drogowego. Produktem flagowym są tzw. ROTATORY, czyli ciężkie holowniki wyposażone w obrotowy dźwig. Te wysoko wyspecjalizowane pojazdy do ratownictwa drogowego występują w czterech wariantach a parametry każdego z nich są najlepsze w klasie wśród produktów z całego świata.

Holowniki ciężkie występują w pięciu wersjach z przeznaczeniem na podwozia 2, 3 i 4 osiowe z czego jeden typ przeznaczony jest jako nadwozie wymienne na ciągnik siodłowy.

Platformy hydrauliczne występują w kilkudziesięciu odmianach, wykonane ze stali lub z aluminium, wyposażone w wysuwany z platformy dźwig, za kabinowe stopy zaporowe, wysięgnik holowniczy, wiele wyciągarek i wiele innych opcji.

Holowniki miejskie to bardzo popularne rozwiązanie w ostatnich latach. Rozwój budownictwa wielokondygnacyjnego a co za tym idzie wielopoziomowych parkingów sprawił, że te pojazdy doskonale odnajdują się w swojej roli. Wiele innowacyjnych rozwiązań, m. in. szybkie i automatyczne rozkładanie wideł czy system do samo poziomowania wysięgnika w zależności od kąta nachylenia podłoża, w połączeniu z wyjątkowo dobrze wyważonym podwoziem sprawiają, że holowniki miejskie OMArS nie mają sobie równych.

Osobną gałęzią produkcji są pojazdy nietypowe, wśród których znajdziemy niskie platformy z hydraulicznie wysuwaną, podwójną płyta w tylnej części i ruchomym podestem za kabiną lub platformę hydrauliczną połączoną z ciężkim wysięgnikiem holowniczym w taki sposób, że po zamontowaniu na 2 osiowym podwoziu możemy podnieść ciągnik siodłowy!

Strona główna OMArS www.omarsspa.it

Jesli jesteś zainteresowany pajazdami marki OMArS,
skontaktuj się z nami.
Tel +48 504 702 504 lub wyślij zapytanie na kontakt[at]masam.pl