Pavelli

Pavelli

Historia marki PAVELLI sięga okresu międzywojennego, kiedy to Carlo Pavelli rozpoczął ręczną produkcję przyczep dla rolnictwa. Przez ponad 80 lat firma jest ciągle w posiadaniu rodziny PAVELLI.

Obecnie produkuje przyczepy i naczepy dla pięciu grup odbiorców: transport łodzi, transport stali w rolach, transport gabarytów, transport ciężkich maszyn i urządzeń, pomoc drogowa. Ta ostatnia dziedzina jest przedmiotem naszej działalności w zakresie dystrybucji na terenie Polski.

Naczepy PAVELLI STV to konstrukcje zaprojektowane i wykonane tak, aby po przybyciu na miejsce zdarzenia były w stanie załadować i odtransportować uszkodzony pojazd lub zestaw pojazdów. Standardowo każda naczepa wyposażona jest w 2 wyciągarki linowe, hydraulicznie wysuwane i regulowane w poziomie tylne rampy oraz  najniższą w swojej klasie platformę środkową. Z bogatej listy opcji mamy do wyboru m. in.: rozsuwanie naczepy o 3000mm, hydraulicznie podnoszoną i opuszczaną podłogę oraz hydraulicznie wysuwane z szyi i regulowane pionowo ramy najazdowe.

Rozwiązania te pozwalają być naczepom marki PAVELLI wyjątkowo uniwersalnymi, możemy transportować kilka krótkich pojazdów, przegubowy autobus miejski lub autokar, naczepę lub nawet zestaw drogowy.

Naczepy występują w wersji 1- 2- lub 3-osiowej i przeznaczone są do współpracy z ciągnikami 2 lub 3-osiowymi.

Strona główna PAVELLI www.pavelli.com

Jesli jesteś zainteresowany zabudowami marki PAVELLI, skontaktuj się z naszym doradcą techniczo-handlowym.

Tel +48 504 702 504 lub wyślij zapytanie na kontakt@masam.pl